Tady kliklněte na ten blog nepište jí alespoň 3 komentáře bo víc!

MESSAGE TO MY FANS !! read !

16. listopadu 2008 v 19:46 |  Jessica
Wow! I am so Touched with all of your kind words my little dolls. As you guys are aware We are Preparing what is gonna be our best show up to date Doll Domination beginning in Jan . Ashley , Melody, Kim , Nicole , and yours truly Jess have been in hours and hours of rehearsals preparing for the best tour ever.. and show you all that we feel your love on stage everynight when we come to you! , Isnt it so cool that we can connect on myspace ? YAY!!! HOW EXCITING : )))!!!!! I love hearing from so many diffrent people around the world, in places I never had an idea us girls can really impact your lives the way we do, and your letters touch us all! I havent been able to go through all the letters due to our tight schedule . but I do come on my page everyday and acknowledge that you have written me and i try to read as much as i can to inspire myself with your kind and sweet powerful words while were on the road. . there will be more video blogs soon ! and more " starr" appearances hehe..
well guys i just wanted to tell you all how happy I am to hear from all of you .
connecting with you is such a pleasure . follow your dreams no matter how hard they may seem only you cant take your dreams and make it in to your reality .
live happy without judgement and care for one another !
xoxo..
jess
Wow! Jsem tak dotkl se všechny vaše milá slova mé malé panenky. Jak jste si byli vědomi, jsme pro Vás připravili, co bude v našich silách ukázat aktuální Doll Nadvláda který začíná v lednu. Ashley, Melody, Kim, Nicole, a vy opravdu Jess byly v hodiny a hodiny zkoušek připravuje na turné vůbec nejlepší .. a ukázat vám všem, že cítíme, tvá láska na scéně everynight když jsme přišli na vás! , Isnt to tak v pohodě, že jsme schopni se připojit na myspace? Hurá! JAK Vzrušující: )))!!!!! I love slyšení od tolika různých lidí po celém světě, v místech, nikdy jsem neměl představu, kolik nás dívky mohou opravdu dopad na váš život způsobem budeme dělat, a tvoje dopisy nás všech! I havent byl schopen projít všechny dopisy díky pevný časový rozvrh. ale já si přijdou na své stránce každodenních a uvědomit si, že jste napsali mi a já se pokusím to číst, stejně jako já může inspirovat k sobě s vaším druhu a sladké mocný slova, zatímco byli na silnici. . tam bude více videoblogy brzy! a další "pevný" vzhled hehe ..

i chlapi chtěl jsem vám říct, že všichni, jak jsem šťastná slyším od vás všechny.

spojují s vámi není taková radost. následovat vaše sny bez ohledu na to, jak by se mohlo zdát tvrdá, pouze vám převýšení vzít vaše sny a učinit z něj do svého reality.
žít šťastný bez soudu a péče o jeden druhému!

XOXO ..
Jess 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cpeuhcvq cpeuhcvq | E-mail | Web | 27. dubna 2009 v 15:45 | Reagovat

jeBHWO  <a href="http://kyixizzhlewl.com/">kyixizzhlewl</a>, [url=http://eoolilzkdqor.com/]eoolilzkdqor[/url], [link=http://dmmeigdsovzs.com/]dmmeigdsovzs[/link], http://osvyxfbtfusk.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TaDiplsky hlásněte pro Jessicu-Peta :) , a TaDiQ taky :)